Energia odnawialna

KLIMATYZACJA

 

Klimatyzatory firmy SAUNIER DUVAL to jedne z najnowocześniejszych urządzeń grzewczo - chłodzących.

  • Optymalny dobór- możliwość dopasowania do wymagań dowolnego obiektu dzięki różnorodności ofert
  • Idealnie dostosowane do charakteru pomieszczeń- jednostki wewnętrzne ścienne, kasetonowe, przypodłogowo-sufitowe i kanałowe
  • Komfort- doskonałe parametry chłodzące i grzewcze, redukcja wilgoci i zanieczyszczeń powietrza, bardzo cicha praca szereg dodatkowych funkcji  dla najbardziej wymagających użytkowników
  • Ekonomia - oszczędne dogrzewanie dzięki  funkcji "pompy ciepła"

Wszystkie klimatyzatory są wyposażone w unikalne systemy zabezpieczeń, które chronią urządzenie przed uszkodzeniami, nawet w przypadku awarii instalacji.

 

KLIMATYZATORY MOŻNA PODZIELIIĆ NA GRUPY :

 

Ścienne klimatyzatory typu SPLIT

 

 

 Kanałowe klimatyzatory typu SPLIT

 

Przypodłogowo-sufitowy klimatyzator typu SPLIT

 

Bardzo istotne dla zdrowia i samopoczucia jest, by powietrze było możliwie najczystsze, jest o problem doskonal znany wszystkim, a zwłaszcza ty którzy mieszkają w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie nie sposób nawet otworzyć okna i przewietrzyć mieszkanie. Wysoko wydajne, trzystopniowe filtr klimatyzatorów Saunier Duval doskonale oprawiają czystość powietrza, usuwając zanieczyszczenia, drobnoustroje i pyłki.

 

RODZAJE FILTRÓW

Biofiltr - specjalna warstwa filtracyjna, która oczyszcza i nawilża powietrze

Filtr zimnej katalizy - likwiduje nieprzyjemne zapachy i sprawia, że powietrze jest sterylne.Filtr ten potrafi całkowicie zneutralizować m.in. tlenek metylu który jest substancją rakotwórczą. W przeciwieństwie do filtrów katalizy optycznej, nie wymaga regeneracji przed ponownym użyciem.

Filtr przeciwkurzowy 2 w 1 - filtr przeciwkurzowy i antybakteryjny neutralizuje i zabezpiecza przed kurzem, roztoczami i mikroorganizmami, ma działanie antyalergiczne. 

 

SUCHO I ŚWIEŻO

W okresie letnim ogromna wilgotność powietrza często powoduje zawilgocenie pomieszczeń, co może dawać przykre skutki, takie jak powstawanie grzybów czy nacieków na ścianach. Dzięki zastosowaniu klimatyzatorów można zmniejszyć wilgotność powietrza i cieszyć się komfortowym wypoczynkiem w przyjemnym, chłodnym pomieszczeniu.