Usługi instalacyjne

Usługi instalacyjne

 

Oferta nasza dotyczy: całości dostaw i usług związanych z techniką grzewczą i sanitarną, proponujemy gotowe rozwiązania, profesjonalne wykonawstwo energooszczędnych i nowoczesnych instalacji grzewczych, sanitarnych, przygotowania ciepłej wody użytkowej, centralnego odkurzania, wentylacji i klimatyzacji. Proponowane rozwiązania w tym zakresie są opracowywane indywidualnie, dla każdego klienta staramy się przygotować odrębną dostosowaną do jego potrzeb i warunków ofertę. Klient ma do wyboru kilka rozwiązań, my tylko staramy się doradzać wykorzystując swoje doświadczenie i zdobytą wiedzę w okresie 20 letniej działalności usługowej.

Posiadamy certyfikaty wiodących producentów techniki grzewczej jak i sanitarnej, co gwarantuje odpowiednią, jakość wykonywanych usług, oraz profesjonalizm instalatorów. Dzięki czemu każdy projekt jest przemyślany, wycena rzetelna, a wykonanie fachowe i na lata poprzez zastosowanie markowych materiałów, znanych producentów zarówno krajowych jak i europejskich sprawdzonych w eksploatacji. Materiały i urządzenia posiadają wieloletnią gwarancję producenta (od 2 – 10 lat) nie jest to zwykła sprzedaż, lecz kompleksowe rozwiązania dotyczące komfortu cieplnego i sanitarnego, dlatego też nasze usługi do najtańszych nie należą. Uważamy, że w przypadku tego typu usług gdzie większość instalacji znajduje się w ścianach lub posadzkach, każda awaria to niemal katastrofa, dlatego też nie możemy sobie pozwolić na używanie materiałów słabych jakościowo, niewiadomego pochodzenia, lub bez odpowiednich atestów. W swojej filozofii działania, jako firma wyznajemy starą zasadę: „co tanie to drogie” wszyscy ją znamy, ale w codziennym życiu często o niej zapominamy, natomiast niejednokrotnie w wyniku takiego działania bardzo często sprawdza się staropolskie przysłowie:   „ mądry Polak po szkodzie”.

Dlatego zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i być o krok przed konkurencją, poszukujemy rozwiązań nowoczesnych, ale już sprawdzonych, aby spełnić wymagania naszych klientów i mieć poczucie solidnie wykonanej usługi, która będzie wizytówką naszej firmy a nie, której będziemy się wstydzić.

W czasach, kiedy dotychczasowe źródła energii ciągle drożeją nie zapominamy o innych sposobach jej pozyskiwania. Polecamy kotły c.o. na węgiel eko-groszek, pellet, drewno, brykiet, gaz drzewny, oraz pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, rekuperatory, umożliwiające pozyskiwanie ciepła z odnawialnych źródeł energii.

Niemal od samego początku, w centrum naszego zainteresowana były odnawialne źródła energii, o powyższym może świadczyć fakt, że pierwsze tego typu urządzenia ( były to kolektory słoneczne), zostały przez nas zainstalowane już w 1999r i pracują nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Od tamtego czasu ilość zamontowanych kolektorów słonecznych można śmiało określić na kilkaset zestawów. Zakres ten na przestrzeni kolejnych lat został wzbogacony o kolejne urządzenia zaliczane do odnawialnych źródeł energii, takich pompy ciepła, a od 2012 roku ogniwa fotowoltaiczne.

Nasza dotychczasowa działalność w dziedzinie odnawialnych źródeł energii, jak również zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, bez większych obaw upoważnia nas do nazwania

Firmy TERMO - INSTAL „specjalista od odnawialnych źródeł energii”.

W dorobku firma posiada wiele autoryzacji i certyfikatów w zakresie odnawialnych źródeł energii, świadczących o naszej wiedzy i rzeczywistym doświadczeniu przyznanych przez czołowych producentów urządzeń takich jak: pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogniwa fotowoltaiczne, rekuperatory.